Linki

JBFFPL
SPIS FANFICTION

8 komentarzy:

 1. Blog został dodany do spisu.
  http://kraina-fanfiction.blogspot.com/

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. kochanie, zapraszam na #365daysff. http://see-you-again-365days-fanfiction.blogspot.com/ zostaw nawet negatywny ślad♥
  Witaj,
  Jeśli chcesz szczerą recenzję swojego bloga, zgłoś się do nas
  http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/p/zamow.html?showComment=1430463983712
  Prowadzimy także nabór. Może właśnie czekamy na ciebie? :) http://recenzowisko-blogow.blogspot.com/
  Pozdrawiamy, załoga recenzowisko

  OdpowiedzUsuń
 3. 'Spis Fanfiction z Idolami' ma button, więc jeśli wolisz, aby był button to możesz dodać :)
  http://spisffzidolami.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. http://nomorewastingtimee.blogspot.com/

  - życie kończy się w nieodpowiednim momencie.

  " Śmiertelny wypadek na obrzeżach Los Angeles. Kierowca czarnego Chevroleta Camaro stracił panowanie nad kierownicą, samochód wypadł z drogi, kilka razy doszło do dachowania, a następnie stanął w płomieniach. Sekundy decydowały o dalszym losie kierowcy, nie miał szans na przeżycie. Zbyt duża prędkość przyczyną tragicznego wydarzenia, nie wyklucza się też problemów technicznych pojazdu. Trwa śledztwo, dlatego policja nie chce udzielić szczegółowych informacji m.in. prędkość samochodu w czasie wypadku, tożsamość kierowcy, przyczyny [...]"

  OdpowiedzUsuń
 5. Zapraszam na:

  http://criminal-fanfiction-nh.blogspot.com/

  Niall Horan wciela się w chłopaka, który sam przeszedł wiele, a teraz stara się pomagać innym. Jego głównym celem jest pomoc niejajkiej Bailee Lorens, która została niedawno została zgwałcona. Stara si jej pomóc i dociec kto jej to zrobił, a to trudne jeżeli ona nic nie pamięta. Okaże się, że prawda jest bliżej niż myśli.

  OdpowiedzUsuń
 6. Lekkie fanfiction z Ashtonem Irwinem w roli głównej.
  Amelia Hood to nastolatka, która ma w życiu cel. Chce zostać aktorką i ma na to spore szanse. Najlepsza okazją jest przedstawienie jej grupy teatralnej przygotowane z okazji zakończenia roku szkolnego. Wszystko idzie po jej myśli aż do czasu, gdy na scenie zjawia się Ashton Irwin. Chłopak nie cieszy się dobrą opinią i istnieje ku temu wiele powodów. Czy jego występek zrujnuje jej marzenia? A może raczej wprowadzi do życia ich obojga coś nowego?
  http://takeshelter-ff.blogspot.com/
  _
  Blog cudownej Dee, polecam. ♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Fan fiction, które pokazuje jak ludzie potrafią być okrutni i o sile prawdziwej miłości, oraz wsparcia i zrozumienia.
  http://scarlett-evan.blogspot.com/
  Serdecznie zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 8. Zajrzyj na bloga w pełni poświęconemu opowiadaniu o Justinie: http://believe-in-lovee.bloblo.pl/, przeczytaj, skomentuj, zakochaj się, chciej więcej!

  Ściskam mocno,
  believe-in-lovee

  OdpowiedzUsuń